Ближайший экадаши

Найближчий екадаші

сприятливі дні для посту у 2024 році

детальніше

Екадаші в перекладі з санскриту एकादशी - "одинадцять". Одинадцятий день (титхи) після повного місяця і молодика кожного місячного місяця

Згідно з Ведами, дні екадаші вважаються особливо сприятливими для здійснення аскези або епітімії. Дуже сприятливо постить або повністю, або відмовитися від зернобобових продуктів. Той, хто поститься цього дня, здійснює благо не лише для очищення організму, а так само спалює частину несприятливої карми. Господь задоволений зусиллями людини, що дотримується цього дня того, що утримується від зерна і бобів.


Найближчий екадаші

17 липня 2024 р. (середа). Саяна екадаші

Прервати піст 03 липня: 05:07 - 10:25

"Якщо спробувати дуже строго провести цей піст, то легко можна досягти успіхів у дотриманні всіх двадцяти чотирьох екадаші цілого року.

Слід дуже ретельно чистити зуби, не вживати їжі та води, дотримуючись цього екадаші для задоволення Всевишнього Господа Кешави.

У день після екадаші потрібно вклонятися Верховній Особистості Бога у вигляді, відомому як Тривікрама, пропонуючи Йому воду, квіти, пахощі та яскраво палаючий світильник.

Потім відданий повинен від щирого серця вознести молитву: "О Боже богів, о рятівник усіх, о Хрішікеша, володар почуттів, милостиво даруй мені звільнення, хоч я і не можу запропонувати Тобі нічого, крім цієї скромної чаши, наповненої водою".

Після цього відданий повинен пожертвувати чашу з водою брахману".

"Брагма-вайварта пурана"

Экадаши
Історія виникнення екадаші (стисло)

Ця історія згадується в "Падма-пурані". З метою допомогти живим істотам звільнитися від поганої карми, Вішну виявив із себе богиню місячного дня Екадаші. Завдяки шануванню цієї богині живі істоти отримали можливість швидко досягати духовного світу Вайкунтхі. Уособленим гріхом Папапуруші стало ніде жити і він звернувся зі скаргою до Вішна. Щоб врятувати його, Вішну надав йому можливість ховатися від впливу Екадаші на зернові та бобові. Вважається, що з тих пір той, хто шанує Екадаші, звільняється від усіх гріхів, але той, хто в цей день вживає зернобобові, приймає гріх.

В "Брахма-ваиварта-пуране" говорится, что тот, кто постится в экадаши, освобождается от всех последствий греховных поступков и его праведность возрастает. Главное, однако, не в том, чтобы просто соблюдать пост, а в том, чтобы укрепить свою веру в Говинду, Кришну, и любовь к Нему. Истинный смысл поста в экадаши заключается в том, чтобы свести к минимуму запросы тела и максимально использовать время для служения Господу - повторения мантры и другой деятельности в преданном служении. Лучшее, что можно делать в день поста - это вспоминать об играх Говинды и постоянно слушать Его святое имя.

Постарайтесь два дня в месяц попоститься без зерна и бобов. Это не трудно. Воздавайте хвалу Всевышнему Господу! Воспевайте святые имена: Харе Кришна Харе Кришна Кришна Кришна Харе Харе / Харе Рама Харе Рама Рама Рама Харе Харе.

Сделайте свою жизнь успешной!
Самой могущественной Экадаши считается Пандава Нирджала.
Ее уникальность состоит в том, что если по какой-то причине человек пропустил несколько постов, он может их компенсировать путем «сухого» голодания в эти сутки. Еще одно обязательное условие – круглосуточное бодрствование до двенадцатых лунных суток....


Для лечения зубов хорошо подходят Урга-накшатры – Бхарани, Магха, Пурвы. Чандра не должна быть поражена. 

Свежие отзывы

 • Виктор 08.08.2023
  Всем мира и Милости Господа! Искал и нашел (на просторах мировой паутины) именно то, что хотел найти! Огромная искренняя благодарность всем, кто причастен к работе этого ресурса, Николаю - особенно, за компетентность, быстроту реагирования и качество предлагаемых товаров! Желаю процветания и надеюсь ...

  Детальніше...

   
 • Анна 12.04.2023
  Добрый день. Спасибо огромное! Заказывала два мешочка для джапа-малы, качество просто супер. Фото не передаёт этой красоты! Спасибо за подарочек! Благодарю)

  Детальніше...

   
 • YbJariv 05.12.2021
  Спасибо, ваш сайт очень полезный!

  Детальніше...

   
 • Харе Кришна 02.11.2021
  Очень понравились благовония на коровьем навозе Gomata! Благодарим Николая за рекомендацию лучших благовоний!

  Детальніше...

   
 • Анастасия 17.09.2021
  Заказывала масляные духи Очень довольна, продавец общительный Отправили очень быстро Цены очень даже приемлемые Духи восхитительные!!! Когда то пользовалась, точенее дали попробовать, я в них влюбилась Так что рекомендую))

  Детальніше...


Додати коментар


Захисний код
Оновити

(097) 241-31-55
          (текстові повідомлення, Микола)

          (066) 178-56-48