Полезные соли

Корисні солі

гімалайська рожева, чорна

солі світу

Сіль Гімалайська, рожева. Ямуна. 200 г.

Рекомендоване пожертвування - 40 гривень Придбати

гималайская розовая соль

 • Гімалайська сіль - 100% натуральний продукт. Природний рожевий колір пояснюється високим вмістом заліза (Fe) і магнію (Mg).
 • Гімалайська сіль - 100% натуральний продукт. Природний рожевий колір пояснюється високим вмістом заліза (Fe) і магнію (Mg). є цінним джерелом 25 натуральних мікроелементів: заліза, калію, кальцію, магнію, йоду та ін. Кухарська ж сіль містить тільки 2 - натрій і хлор.
 • Гімалайська сіль добувається вручну, без хімічної і термічної обробки.
 • Мінерали і мікроелементи рожевої солі зберігаються в природній формі і повністю засвоюються організмом, на відміну від штучних мінералів і вітамінів.

Гімалайська рожева сіль - це натуральна необработання кристалічна сіль, що утворилася 250 мільйонів років назад. Сьогодні її добувають в чистих районах Гімалаїв, що дозволяє їй залишатися абсолютно чистою від чужорідних домішок. Гімалайська кристалічна сіль відрізняється від стандартної кухарської або морської солі своїм рожевим кольором завдяки мінералам, що містяться в ній, які не видалені з неї шляхом переробки. До її складу входить понад 84 мінерали і елементи, таких як: мідь, калій, магній, кальцій, залізо і багато інших. Завдяки залізу сіль має рожевий колір. Гімалайська рожева сіль виділяється серед інших видів солі своїм вишуканим смаком, що ідеально підходить для приготування їжі. Її додають в салати, перші і другі блюда. Додаючи гімалайську сіль у кінці приготування, ви поліпшите смак і аромат ваших блюд. І, не дивлячись на свій вік, гімалайська сіль відповідає усім сучасним стандартам якості.


Сіль рожева, Гімалайська

Вага - 500 г. Рекомендоване пожертвування - 100 гривень Придбати

Вага - 1000 г. Рекомендоване пожертвування - 190 гривень Придбати

Розовая соль Гималайская


Рожева сіль Гімалайська. Пакистан 500 г.

Рекомендоване пожертвування - 120 гривень Придбати

Рожева сіль Гімалайська. Пакистан 500 г.

Рожева сіль Гімалайська. Пакистан

Рожева сіль Гімалайська. Пакистан. 1000 г.

Рекомендоване пожертвування - 200 гривень Придбати

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від фотографії

розовая гималайская соль Пакистан

Рожева сіль Гімалайська, велика. Пакистан 1000 г.

Рекомендоване пожертвування - 150 гривень Придбати

rozovaya_soly-krupnaya_-1_kg-171.jpg


Індійська чорна сіль. "Ямуна". 200 грам

Рекомендоване пожертвування - 40 гривень Придбати

Индийская чёрная соль Ямуна купить украина


Сіль індійська чорна вагова.

500 г. Рекомендоване пожертвування - 100 гривень Придбати

1000 г. Рекомендоване пожертвування - 190 гривень Придбати

Сіль індійська чорна

Індійська чорна сіль "TRS". 100 грам

Термін придатності: серпень 2025

Рекомендоване пожертвування - 90 гривень Придбати

Индийская чёрная соль купить

Чорна сіль - це природна неочищена сіль. Містить йод, калій, сірку, залізо і інші мікроелементи. Із-за багатого природного складу чорна сіль на смак менш солена і більше пролезна. Користь полягає в тому, що вона посилює перистальтику кишечника. За властивостями вона подібна до соевуму соусу - багата речовинами, які діють в організмі подібно до ферментів. Покращує травлення. За смаком нагадує запах звареного круто яєчного жовтка. Найчастіше додається у свіжі овочеві салати.Індійська чорна сіль. "Yours". 100 грам

Дата помелу: червень 2021 року; Термін використання: травень 2024

Рекомендоване пожертвування - 50 гривень Придбати

chernaya-soly-indiyskaya-kupity-ukraina-yours-171.jpg


Індійська чорна сіль. Patanjali. 1 кг.

Дата помелу: 12 липень 2023 року; Термін придатності: 11 липня 2026

Рекомендоване пожертвування - 220 гривень Придбати

Чорна сіль Патанжалі

Чорною ця сіль називається із-за перекладу з індійської назви Кала Намак (kala namak), на самому вона має рожевуватий колір завдяки тому, що в ній міститься велика кількість мінералів (сліди домішок, що містять сульфати, сульфіди, залізо і магній, кальцій, калій, цинк, мідь в цілому 80-90

Зміст NaCl (хлориду натрію) у чорної солі нижчий, ніж в звичайній кухарській солі. В зв'язку з цим чорна сіль безпечніша і навіть корисніша в порівнянні з кухарською білою.
Згідно з Аюрведою, чорна сіль містить елементи води і вогню, її природа зігріває, вона балансує Капху і Вату. Посилює вогонь травлення, робить смак їжі більше насиченим, сприяє нормальному функціонуванню травної системи і ясності інтелекту.
Властивості:

- посилює перистальтику кишечника, діє як легке проносне і стимулюючий травлення засіб.
- благотворно діє при лікуванні метеоризму і печії.
- на відміну від звичайної білої кухарської солі, вона не підвищують вміст натрію в крові (з цієї причини її вживання показане для людей з підвищеним кров'яним тиском).
- не затримує воду в організмі, на відміну від білої, що сприятливо позначається на здоров'ї бруньок, допомагає уникнути набряків.
- із-за меншого змісту натрію - не відкладається в суглобах.
- має омолоджуючу дію.
- покращує зір.
- знімає мігрень і головні болі.
- ідеально підходить для промивання носа Джала Нети.
- при запаленому горлі рекомендується полоскання розчином чорної солі.
Застосування в кулінарії:

Може частково або повністю замінити білу кухарську сіль у будь-яких блюдах. У Індії її активно використовують при приготуванні салатів, і, що характерно, не лише овочевих, але і фруктових. Треба про це пам'ятати, подорожуючи по країні. Чорна сіль є головним інгредієнтом в популярній індійській приправі "Чат масала" (приправа для салату).


У вегетаріанських блюдах використання чорної солі з успіхом замінює яйця. Так, наприклад, вегетаріанський омлет, приготований з соєвого сиру, з куркумою і чорною сіллю повністю імітує знайоме блюдо. А вегетаріанський майонез просто ідеальний із застосуванням чорної солі.

Смачного! :) 

Свежие отзывы

 • Виктор 08.08.2023
  Всем мира и Милости Господа! Искал и нашел (на просторах мировой паутины) именно то, что хотел найти! Огромная искренняя благодарность всем, кто причастен к работе этого ресурса, Николаю - особенно, за компетентность, быстроту реагирования и качество предлагаемых товаров! Желаю процветания и надеюсь ...

  Детальніше...

   
 • Анна 12.04.2023
  Добрый день. Спасибо огромное! Заказывала два мешочка для джапа-малы, качество просто супер. Фото не передаёт этой красоты! Спасибо за подарочек! Благодарю)

  Детальніше...

   
 • YbJariv 05.12.2021
  Спасибо, ваш сайт очень полезный!

  Детальніше...

   
 • Харе Кришна 02.11.2021
  Очень понравились благовония на коровьем навозе Gomata! Благодарим Николая за рекомендацию лучших благовоний!

  Детальніше...

   
 • Анастасия 17.09.2021
  Заказывала масляные духи Очень довольна, продавец общительный Отправили очень быстро Цены очень даже приемлемые Духи восхитительные!!! Когда то пользовалась, точенее дали попробовать, я в них влюбилась Так что рекомендую))

  Детальніше...


Додати коментар


Захисний код
Оновити

(097) 241-31-55
          (текстові повідомлення, Микола)

          (066) 178-56-48