Сурабхи - священная корова

Сурабхi i Гобар

порошок та коржі з коров'ячого гною

аюрведичний, стерильний


Порошок "Сурабгі" із коров'ячого гною від захищених корівок .

Що не впав до землі! :)

Вага: 25 г. Рекомендоване пожертвування - 40 гривень Придбати

Вага: 50 г. Рекомендоване пожертвування - 70 гривень Придбати

Вага: 100 г. Рекомендоване пожертвування - 120 гривень Придбати

Surabhi

сухой коровий навозСурабгі - так звуть корову у духовному світі. Вона славиться тим, що дає необмежену кількість молока.

Так само відповідно до Вед, корова священна! І усі її продукти несуть добрість. Веды стверджують, що будь-які випорожнювання оскверняють свідомість. Виключення складає коров'ячий гній, який, навпаки, має очищаючу (тонке тіло) дію. Більше того, коров'ячий гній - цей прекрасний очищаючий засіб. Що ж воно очищає? Енергетичне поле! З цієї причини усі ведичні храми миють не з порошком, а з коров'ячим гноєм.

"Веды вважають, що коров'ячий гній має очищаючі (антисептичними) властивості. Це твердження може здатися суперечливим, проте його вважають істинним, бо воно є ведичним приписом і прийнявши його як істину, ми не вчинимо помилки; зараз учені довели, що коров'ячий гній містить в собі усі антисептичні речовини".


"Бгагавад-Гіта як вона є" Вступ.


Это 100% органический продукт из коровьего навоза. Он так же проходит длительную термическую обработку, благодаря чему получает дополнительную стерилизацию.
Порошок устраняет плохие запахи в туалете и холодильнике. Убирает негативную энергию из помещений, ведь неслучайно из такого порошка делают палочки благовоний.
Порошок поможет Вам сохранить гармонию в доме, семье, душе. Если Вы поссорились с кем-то в своей семье, если у Вас в гостях были неприятные Вам люди, если Вам часто снятся плохие сны, то мы рекомендуем помыть пол с порошком из коровьего навоза.
4 000 лет подряд в Индии таким порошком моют храмы. Данная смесь не только дезинфицирует помещения, в которых часто находится большое количество людей, но и убирает плохую ауру.
Итак, способы применения:  • Для очищения помещения. Добавьте щепотку порошка в воду, которой моете пол, и Ваш дом получит благость. Добавить порошок нужно, когда Вы завершаете влажную уборку. Пропорции: одна столовая ложка на ведро воды. Порошок теряет запах при соприкосновении с водой.
  • Используйте порошок для устранения энергетического загрязнения посуды. Например, если Вам приходится использовать не новую посуду или посуду, в которой готовились продукты убийства животных или Вы вообще не знаете, что в ней готовилось ранее, то необходимо эту посуду обработать порошком "Сурабхи". Используйте 1 ч/л для одной тарелки или 2 ч/л для одной кастрюли. Добавьте немного воды и прочистите все поверхности посуды. После этого вымойте посуду в проточной тёплой воде.
  • Так же этот порошок можно использовать как естественное удобрение для растений.

Нехай у Вашій хаті живе гармонія!


ГОБАР з Індії - ГНІЙ ВІД БРАХМАНічнИХ КОРІВ. Сушений спресований вакуумом.

Упаковка (20 шт./200 грам)

Рекомендоване пожертвування - 250 гривень Придбати

сухие коровьи лепешки купить

Опис:

Коров'ячий гній дає потужний захист на тонкому плані, його не люблять ефірні сутності та асури (демони). У південній Індії коров'ячим гноєм, розведеним з водою, вимазують входи до храмів та житла. Самі житла прийнято мити з коров'ячим гноєм. Для цього достатньо розвести невелику кількість гною (щіпку) у воді та протерти підлогу. Дим від коров'ячого гною очищає простір, відлякує тонкі сутності. Більшість індійських пахощів мають основу з коров'ячого гною.

Застосування:

Спресований гній вигідно відрізняється від гною у вигляді порошку. Порошок призначений для миття житла і лише. Відщипнувши невеликий шматочок від млинця можна отримати порошок для миття підлоги. Самі гуртки ще можна підпалити, вони тлітимуть виділяючи дим, яким можна обкурювати житло, очищаючи тим самим простір на тонкому плані.

Дрібка або шматочок сухого коров'ячого гною розвести на відро води. Отриманим розчином мити будинок, особливу увагу приділити кутам. Там найчастіше застоюється негативна енергія, кути мають бути чистими. Після очищення водою і коров'ячим гноєм, можна запалити коржики з коров'ячого гною або спеціальні пахощі.

Після прибирання добре звернутися до Всевишнього із проханням:

Як я очищаю будинок від старого, віджилого і негативного, будь ласка, очисти мій розум від старого, віджилого і негативного!

Особливо сприятливо робити такі прибирання в Ганеша Чатурті (четвертий день після Молодика та Повного місяця)!


ГОБАР - ВИСУШЕНИЙ ГНІЙ ВІД ЗАХИЩЕНИХ КОРІВ.

Із заповідного регіону дніпровської області. Що не впав до землі!

Вага: 40-50 грам.

Рекомендоване пожертвування - 40 гривень Придбати

Гобар

гобар коров'ячийкнига "Коровы и земля".

Рекомендована пожертва - 80 гривень Придбати

Купуючи цю книжку, Ви підтримуєте фонд захисту корів!

коровы и земля книга

Автор: Ранчор Прайм

У цій книжці розглядаються питання захисту корів, особливості життя на фермі в сучасних умовах, про справжню цінність молока, принципи чистого життя та турботу про нашу планету.

Формат: 21 х 19 см.
Кількість сторінок: 60


священная корова

В Индии начали продавать сухие коровьи лепешки через интернет

В Индии через онлайн-магазины наладили бесперебойную продажу высушенных коровьих лепешек, пишет Lenta.ru.
Сообщается, что первым магазином, который принял к продаже подобный товар, стал ShopClues. Лепешки раскупили мгновенно. Как рассказали администраторы онлайн-площадки, большинство заказов приходится на элитный пригород Нью-Дели – Гургаон. Там проживают банковские клерки, деятели искусства и топ-менеджеры у которых нет возможности выбраться в сельскую местность и добыть там коровью лепешку, которая используется в некоторых индуистских обрядах. Однако не исключено, что покупают ее для других целей.
"Великолепный вкус. Просто размешайте в молоке и наслаждайтесь", - такой отзыв написал один из покупателей.
Следом за ShopClues продавцы коровьего навоза появились на eBay и Amazon. В описании товара сказано, что он "совершенно новый, неиспользованный и неповрежденный, полностью работоспособен и действует, как и планировалось". Однако, по сравнению с ShopClues, цена лепешки гораздо выше.
Коровьи лепешки, именуемые на хинди "гобар", в отличие от других экскрементов считаются в индуизме священными. Они необходимы для некоторых обрядов. Помимо этого, коровий навоз традиционно используется в сельской местности в качестве топлива, после чего пеплом удобряют поля.

Источник: http://mignews.com.ua/world/7399785.html
Главная причина всех войн - угра-карма. Причинно-следственная связь, происходящяя от убиения коров. Если человек учавствует в убийстве коровы, он вынужден будет пройти через муки ада, чтобы загладить свою вину за это преступление. Давайте же начнём заботиться об этих прекрасных животных!

Давайте жить счастливо, не убивая!

милые телята


защита коров 

(097) 241-31-55
          (текстові повідомлення, Микола)

          (066) 178-56-48